רוב האנשים מגלים בדרך הקשה כמה קל לשקוע בחובות. ככל הנראה אמרתם לעצמם "למה שלא נפנק את עצמי מידי פעם", בשביל לקנות משהו שלא לא לצורך ולשלם יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם. אתם לא לבד, הרבה משפחות שוקעות בחובות כל שנה, ולא נראה שיפור לבעיה. אם זה מגיע למצב של פשיטת רגל אתם תצטרכו את עזרתו של עו"ד לענייני פשיטת רגל .

הנה כמה הצעות לאיך למצוא את העו"ד הטוב ביותר בשבילכם:

  1. הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא להתקשר ללשכת עו"ד המקומית שלכם. הם יתנו לכם רשימה של עו"ד לענייני פשיטת רגל באזורכם. הלשכה לא תוכל להמליץ לכם על עו"ד אבל היא תספק לכם רשימת משרדים עם מספרי טלפון. פשיטת רגל הוא תחום מסובך שמצריך את שירותיו של עו"ד מנוסה. החוקים מתעדכנים כל שנה לכן תרצו לוודא שהעו"ד שהנכם שוכרים מעודכן בכל חוקי המס החדשים. תלוי באיזו בקשה לפשיטת רגל אתם מגישים, פרטית או עסקית זה ישפיע על החלטתכם בנוגע לאיזה סוג עו"ד תרצו לשכור. ישנם גם עו"ד שמתעסקים בפשיטות רגל חקלאיות.
  2. דברו עם חברים ומכרים. כאשר מחפשים עו"ד לענייני פשיטת רגל המלצות מפה לאוזן הן דבר חשוב, אך בסופו של דבר זה הוא העניין שלכם וההחלטה בידכם. סיכוי גדול שאתם מכירים מישהו קרוב אליכם שעבר את הליך פשיטת רגל. תראו מה לאותו אדם יש להגיד בנוגע לעו"ד שאת שירותיו הוא שכר להליך פשיטת הרגל.
  3. חיפוש באינטרנט אחר עו"ד לענייני פשיטת רגל היא הדרך הטובה ביותר להתחיל. ישנם אתרים שבהם תוכלו להקליד את המיקוד שלכם והאתר ימצא לכם עו"ד לענייני פשיטת רגל באזורכם. לאחר שעשיתם רשימה של עו"ד פוטנציאלים, תוכלו לעבור על הרשימה והחליט בצורה פשוטה יותר מי הכי מתאים לטפל בפשיטת הרגל שלכם.
  4. לאחר שיש רשימה של עו"ד אתם יכולים להחליט למי להתקשר וקבוע פגישה. תנהלו ראיונות טלפוניים עם כמה מהעו"ד מהרשימה שלכם וככה תוכלו לצמצם את הרשימה שלכם לעו"ד הטובים ביותר, זה יעזור לחסוך זמן ולקבוע פגישות עם העו"ד הטובים ביותר.
  5. הבחירה הסופית היא להחליט באיזה עו"ד לענייני פשיטת רגל יש לבחור. כעת, תרצו שהעו"ד שלכם יספק לכם חוזה שיהיה מצוין בו את כל השירותים שהעו"ד יספק לכם. בנוסף, תרצו מפרט של עמלות וחיובים שהעו"ד שלכם יחייב אותם ועבור אילו שירותים. ברוב המקרים החיובים של העו"ד יצטרכו לקבל אישור מבית המשפט, כלומר לא תצטרכו לשלם לעו"ד שלכם מראש.

 

אנו מקווים שהצעות אלו יעזרו לכם להחזיר את חייכם למוטב, אלו רק המלצות והן נועדו לאנשים שצריכים עזרה. כתוצאה מכך, תוכלו לחזור לשגרה. מקווים שלמדתם את הלקח ושהדבר לא יחזור על עצמו.