במי תבחרו שיטפלו לכם בפשיטת רגל?

אם אתם מתקשים עם החובות והחלטת לפשוט רגל, לבחור עו"ד לענייני פשיטת רגל היא אחת ההחלטות החשובות שלכם. בעמירם אלקובי טיפול בהליך הפטר מחובות זה כל מה שאנחנו עושים. אם אתם מחפשים משרד עו"ד מקצועי אתם יכולים לסמוך עלינו.

טיפים לבחירת עו"ד לענייני פשיטת רגל

במיתון של היום, משרדי עו"ד רבים החליטו לטפל בפשיטות רגל בנוסף להתמחויות הרגילות שלהם. פשיטת רגל הוא נושא מורכב שעו"ד חסר ניסיון לא יבין. בשעה שאנשים מסוימים מחליטים לשכור את שירותיו של עו"ד לא מנוסה, אנו מאמינים שזוהי טעות.

תחשבו מה יכול להשתבש במידה ושכרתם עו"ד לא מנוסה. גם אם התיק שלכם נראה לא מסובך, ישנם מורכבויות פנימיות שיכולות להוביל אתכם אל תהום כלכלי.

  • אי יכולת חשיפת נכסים לשבש את תהליך פשיטת הרגל שלכם. הרבה אנשים ששוכרים את שירותיו של עו"ד ללא ניסיון או שפושטים רגל ללא עו"ד בכלל, לא ידעו אלו נכסים יש לחשוף או יהיו מבולבלים בדרך לעשות כך. עו"ד מנוסה ייעץ לכם את כל הזכויות וההתחייבויות מה שמונע ממכם סיכון מיותר.
  • יכול להיות יותר מסובך, על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר יש לשכור את שירותיו של עו"ד שיודע איך להגיש בקשה לפשיטת רגל לבית המשפט ויוכל לעבוד עם נאמן פשיטת הרגל בדרך הטובה ביותר. הרבה אנשים הגישו בקשה לפשיטת רגל ללא הכנה מוקדמת ומאבדים נכסים שלא לצורך או לא עומדים בתשלומים שלהם מה שמוביל לפשיטת רגל.

בעמירם אלקובי טיפול בהתרת חובות זה כל מה שאנחנו עושים. הצוות שלנו מיומן בכל פרטי חוק פשיטת הרגל בישראל. תנו לנו לטפל בהליך פשיטת הרגל שלכם ותסמכו עלינו שנביא תוצאות.

 

תקבעו את פגישת הייעוץ שלכם ללא תשלום

אם אתם צריכים עזרה בהליך פשיטת הרגל, אנחנו כאן בשבילכם.

צרו איתנו קשר באתר או התקשרו אלינו עכשיו לקביעת פגישה עם אחד ממשרדים. יש לנו שעות קבלה רגילות ואנחנו זמינים בשעות הערב ובסופי שבוע בקביעת תור בלבד. יש לנו משרדים תל אביב, באר שבע, חיפה.