ליווי משפטי אישי בהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי
(לשעבר פשיטת רגל)

סובלים מנטל חובות כבד? אנו כאן כדי לעזור!

משרדנו מתמחה בייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל, ומציע מגוון שירותים מקצועיים שיסייעו לכם להתמודד עם המצב הכלכלי הקשה ולצאת לדרך חדשה.

כך, אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך של איחוד ופריסת חובות בהליכי הוצאה לפועל, תוך ניהול משא ומתן מול הנושים וגיבוש תוכנית תשלומים נוחה שתתאים ליכולתכם הכלכלית. בנוסף, אנו נסייע לכם לבטל עיקולים שהוטלו על נכסיכם, כגון משכורת, חשבון בנק, רכב ועוד. נעשה זאת באמצעות הגשת בקשות מתאימות לרשם ההוצאה לפועל, תוך הצגת טיעונים משפטיים משכנעים.

כמו כן, אנו נבחן את אפשרות הפחתת חובות קיימים, בהתאם לנסיבות המקרה. נעשה זאת באמצעות משא ומתן עם הנושים, הגשת בקשות להפטר חובות במסגרת הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, או באמצעות הליכים משפטיים אחרים.

שירות נוסף שמשרדנו מציע הוא טיפול בהגשות דחופות. כך, במקרים דחופים, אנו יכולים להגיש בקשות דחופות לביטול עיקולים והגבלות בהליכי הוצאה לפועל. אנו נדאג לטפל בבקשות אלו באופן מיידי ויעיל, תוך שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותנו.

סובלים מנטל חובות כבד

אנו מבינים את הקושי של בעלי חוב לעמוד בהחזרים החודשיים, ולכן אנו פועלים לצדכם לצורך הפחתה משמעותית של גובה ההחזר החודשי. אנו נעשה כל מאמץ כדי להפחית את גובה ההחזר החודשי שלכם, תוך התחשבות ביכולתכם הכלכלית. אנו נבחן את האפשרויות השונות העומדות לרשותכם, כגון איחוד ופריסת חובות, ביטול עיקולים בהליכי הוצאה לפועל ועוד.

כמו כן, אנו יכולים לסייע לכם בפריסת חובות ללא ריביות עתידיות. הדבר יאפשר לכם לחסוך סכומים משמעותיים ולהקל על נטל החוב שלכם. לבסוף, אנו יכולים לסייע לכם בפתיחת חשבון בנק והנפקת כרטיס חיוב מידי, גם אם הוטלו עליכם הגבלות. הדבר יאפשר לכם לנהל את חייכם הכלכליים באופן תקין.

אל תתמודדו עם המצב לבד! צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי ללא התחייבות. אנו שמים דגש על יחס אישי, זמינות גבוהה ומקצועיות בלתי מתפשרת. אנו נלחם עבורכם בכל כוחנו ונעשה כל שביכולתנו כדי לסייע לכם לצאת מהמצב הכלכלי הקשה ולצאת לדרך חדשה.

חובות?

סובלים מחובות גבוהים שאתם לא יכולים להחזיר?

עיקולים?

חוששים מהגבלות ומעיקול חשבון הבנק או המשכורות?

צו עיכוב?

לא יכולים לצאת מהארץ או לחדש את הדרכון שלכם?

מחיקת חובות

עיכוב או ביטול ביצוע הליכים

נדאג לעשות את כל מה שנדרש בכדי לבטל או לעכב צווי עיקול של הוצאה לפועל, צו עיכוב יציאה מהארץ, טיפול בעיכוב חידוש רישיון נהיגה או כל הליך אחר שהופעל נגדכם.

הרפורמה-בפשיטת-רגל

הפטר מחובות

נדאג לעשות את כל שנדרש בכדי לקבל הפטר מהיר מכל חוב בר תביעה.

פשרה-או-הסדר

הסדרי חוב

נדאג לעשות את כל מה שנדרש על מנת להפחית בצורה משמעותית את גובה סכום ההחזר ופריסת תשלומים נוחים כך שתכלו להמשיך לחיות את החיים שלכם בכבוד.

עיקול משכורת

פתרונות כלכלים

נעניק לכם כלים וידע כיצד להמשיך להתנהל כלכלית בצורה נכונה ובכבוד, ללא מתחים ולחצים בזמן התהליך. נעזור לכם בפתיחת חשבון בנק והוצאת כרטיס חיובי.

תודה ללקוחות שנתנו לנו הזדמנות לעזור להם.

יצירת קשר:

נקלעתי למצב כלכלי קשה מאוד ועו"ד אלקובי והצוות שלו במקצועיות רבה הצליחו להפחית את החוב שלי ב 50% והחזר ייתרת החוב בפריסה נוחה וארוכה.
אייקון
מ.ס
בעלת גן פרטי
אני רוצה להודות מקרב לב לעו"ד אלקובי ולכל הצוות הנפלא שלו על הטיפול המהיר והמוצלח, האופטימיות והנחישות שהפגינו לאורך כל הדרך.
אייקון
א.נ
שכיר בחברת היי טק
תודה ענקית לעו"ד עמירם אלקובי שפשוט הציל את חיי ואת חיי משפחתי. עם חובות של מאות אלפי ₪ ותיק בהוצל"פ חזרנו לחיים תקינים ושקטים
אייקון
י.כ
פקידה בעירייה
לצוות הנפלא והמקצועי בראשות עו"ד אלקובי, תודה מעומק הלב על הנחישות, ההתמדה והתמיכה לאורך התהליך. תודה שעזרתם לי לעמוד שוב על הרגלים.
אייקון
ח.ר
נהג מונית

אם אתם מחפשים עו"ד חדלות פרעון וחושבים על מחיקת חובות, עורך דין פשיטת רגל עמירם אלקובי הוא הבחירה הנכונה לאנשים שחולמים על הפטר וזקוקים לתהליך שיאפשר להם שיקום כלכלי. משרד עורכי דין פשיטת רגל עמירם אלקובי כאן לשירותכם!

avi nahon
avi nahon
2021-11-18
Nathan beyene
Nathan beyene
2021-03-09
שירות יעיל מועיל ומקצועי!
רונית ביטון
רונית ביטון
2021-03-04
חייבת לציין שהשרות שלכם מעולה 👍
הודיה כדרי
הודיה כדרי
2021-02-28
משרד של אלופיםםם 👑👑 שירות ואיכות ברמה גבוההה , על איכות שירות ואמינות לא מתפשרים!!🙌🙌
Efrat Cohen
Efrat Cohen
2020-09-17
אין על הצוות.!! תמיד שם לכל מענה..!!! ממליצה בחום !!!!!!!!
Itzik abramovich
Itzik abramovich
2020-09-17
Shir Bental
Shir Bental
2020-07-29
המשרד מס' 1 בארץ בכל מה שקשור לחדלות פירעון והוצאה לפועל!