תופעה מדאיגה אשר מתגברת בשנים האחרונות, הינה צעירים שלוקחים על עצמם הלוואות מסיבות שונות. גם כדי לעזור להורים הנמצאים במצוקה כלכלית וגם לפעמים, כדי לחיות ברמת חיים גבוהה, שהם לא באמת יכולים לעמוד.

אז מהם בעצם ההיקפים של חובות משמעותיים בקרב צעירים ובכלל?

בשנת 2019 נפתחו בישראל מעל לחצי מיליון תיקי הוצאה לפועל נגד חייבים. מתוכם, כ25,000 תיקים (שמהווים 5% מסך התיקים), נפתחו נגד צעירים בגילאי 18-24 בלבד. החוב הממוצע של צעירים אלה, עומד על כ – 33 אלף. סכום שהם מגלגלים מהלוואה להלוואה ופשוט, לא מצליחים להחזיר.

איך יוצאים מזה?

בואו נתחיל מאיך נכנסים לזה, כיום, קלות הקבלה של הלוואה מגורמים בנקאיים ומגורמים חוץ בנקאיים, היא ברמה הגבוהה ביותר מאי פעם. כולם, גם צעירים מאוד, מקבלים הצעות להלוואות כביכול בתנאים מעולים ומשם, הדרך להתדרדרות, היא מהירה. צעירים רבים, שמתפתים לכסף ה"קל" לא מצליחים לצאת מהמפולת הזאת שהם נכנסו אליה בגיל צעיר מאוד, כן גם בגילאי 15-16 וסוחבים את הגיבנת הכלכלית הזאת, עוד שנים רבות ללא יציאה ממעגל ההלוואות הבלתי נגמר הזה ומגיעים למצב של חדלות פירעון.

הדרך הנכונה לצאת מזה, היא להיעזר במומחה בתחום, שידע לרכז את כלל החובות לכדי חוב אחד, לטפל בחדלות הפירעון ובהפטר חובות.

עמירם אלקובי, שסיפר לחדשות כאן על הניסיון שלו בתחום, הוא מומחה המקבל מעל ל3,000 פניות בחודש (מתוכם כרבע, של צעירים עד גיל 27), לטיפול בלקוחות אשר הגיעו לכדי ייאוש וחוסר יכולת להתמודד עם המצב הכלכלי ונטל החובות שלהם והמשרד שלו, מסייע לצעירים אלה ולבעלי חוב בכל גיל, להתמודד עם הסיטואציה ולצאת ממנה בצורה מושכלת, תוך שימוש מקסימלי בהטבות ובחוקים המגנים עליהם ומסייעים להם להחזיר את חובם, כך שיוכלו להמשיך לחיות במקביל.

מלווים את הלקוח עד ליציאה מהבור הכלכלי וניקוי החובות

משרדו של עמירם אלקובי, מחזיק צוות גדול של עורכי דין ומומחים בעלי ניסיון וידע רב מתחום חדלות פירעון ודין צרכני הן במישור הפרטי והן במישור העסקי אשר מלווים כל לקוח, בניהול וטיפול בחובות ובמצבים של חדלות פירעון, בכל גיל. בזכות החוקים החדשים, אשר מגדירים אחוז סביר מהכנסות של החייב שישמש לכיסוי החוב ואחוז גבוה משמעותית, אשר ישמש למחיה, חייבים רבים, רואים את האור בקצה המנהרה ובשיתוף וליווי צמוד של אנשי המשרד של עמירם אלקובי, מצליחים להחזיר חובות ולהמשיך לחיות את חייהם בצורה נכונה כלכלית ונפשית.

מתי כדאי לפנות לעמירם אלקובי?

כבר כאשר מתחיל להצטבר חוב משמעותי, אשר אינכם עומדים בהחזרתו, כאשר יש לכם מספר נושים אשר "רבים" על הכסף שלכם ואינכם יודעים באיזה חוב לטפל וחוששים מצב של פשיטת רגל או חדלות פירעון, זה הזמן להתייעץ אתנו ולבנות יחד, תכנית פעולה ליציאה מהסיטואציה ולחזרה לחיים בריאים בכל המובנים.

 

קישור לסרטון ביוטיוב