איחוד תיקים בהוצאה לפועל

בשנים האחרונות, ישראלים רבים מגיעים למצבים כלכליים מורכבים מאוד, אשר דורשים התייחסות משפטית מיוחדת. בין שמדובר על ניהול לא אחראי של חשבונות הבנק הפרטיים, לקיחת הלוואות ומשכנתאות ללא כיסוי או תכנון ואפילו הסתבכות בתחום העסקי עם הקמה לא מפוקחת של עסקים חדשים. כל אלו הן סיבות שיכולות לגרום לכם לעמוד מול חובות הולכים וגדלים ואפילו כמה וכמה תיקים בלשכות ההוצאה לפועל השונות, מה שהופך את העניין למורכב שבעתיים. על מנת לנהל את ההליכים המשפטיים באחריות, אתם רוצים לחתור לכדי איחוד תיקים בהוצאה לפועל, כך שתהיה לכם יכולת לנהל את החובות במקצועיות. בליווי הצוות של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', תצליחו למצוא את הדרך לאחד תיקים ולנהל את כל המאבק שלכם מול ישות אחת.

צפו בסרטון

ניהול איחוד תיקים בהוצאה לפועל – למה שווה לכם לעשות את זה?

אם אי פעם יצא לכם לעבוד על כמה משימות חשובות במקביל, אתם יודעים שקשה מאוד לחלק את הקשב ולהגיע לתוצרים הרצויים בצורה שכזו. במיוחד אם אתם מתמודדים עם כמה בעיות מאוד מהותיות ומאתגרות כמו תיקי ההוצאה לפועל שלכם. המון אנרגיה מושקעת בניהול המשבר, עוד לפני שהתחלתם להסתכל על אסטרטגיות פעולה בעזרת עורך הדין שלכם. ולכן, אם עומדת לפניכם האפשרות להקל ולו במעט על המצב בו אתם נמצאים, חשוב לעשות הכול על מנת לנהל את התהליכים המשפטיים שלכם בקלות. וזוהי בדיוק המשמעות של תהליך איחוד תיקים בהוצאה לפועל. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם נאבקים על הזכויות שלכם מול כמה וכמה לשכות של ההוצאה לפועל, במיוחד לא אם הרכוש שלכם עומד על הכף. כך שהזכות לבצע איחוד תיקים בהוצאה לפועל מאחדת את המשאבים המנטליים והמשפטיים אותם אתם משקיעים, לכדי מאבק אחד מרוכז, אל מול לשכת ההוצאה לפועל מולה אתם רוצים להתנהל. תהליך הבקשה פשוט יחסית ומסייע לכם לנצל את הזכות, בעזרתו המקצועית של עורך דין מנוסה, איתו אתם יכולים לעבוד.

ההחלטה שתקל על תהליך החזרת הכספים

למן הרגע שבו הבנתם כי ישנם כמה וכמה תיקי הוצאה לפועל העומדים כנגדכם, חשוב לפנות לסיוע משפטי, של הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות'. אנו נוכל לבנות את האסטרטגיה הנכונה לפעולה בתיק שלכם, בהתאם למצב האישי והכלכלי שלכם ובהתאם ליכולת שלכם לנהל את המאבק על זכויותיכם אל מול כמה וכמה גורמים במקביל.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם