ביטול מסלול מוגבל באמצעים

הוגדרתם כ"פושטי רגל" או "מוגבלים באמצעים"? בקרוב תוכלו לפתוח דף חדש, בזכות שינוי חשוב ומשמעותי שמשפיע על המעמד של כל מי שזקוק להפטר ולהסדרת חובות.

אם עד היום החזרתם סכומים חודשיים קטנים במשך שנים בהליך לא יעיל שרק נמשך ונמשך ולא מפסיק לתסכל אתכם, הסדר "חדלות פירעון" נולד בשבילכם! הסדר זה, מאפשר לכם להחזיר את החוב וגם לחזור לשגרת החיים. בשנה הראשונה תמשיכו לשלם לנושים, בדיוק כפי שאתם עושים היום.

בתום השנה – יתקיים דיון לקביעת יכולת ההחזר האמיתית שלכם, על פי פוטנציאל ההשתכרות והנכסים שבבעלותכם. עם קביעת גובה ההחזר, תשלמו לנושים את הסכום החודשי במשך 3 שנים בלבד. ובתום תקופה זו, תחזרו להיות אנשים חופשיים מחובות, טרדות ומגבלות!

צפו בסרטון

ומה עם הרישום השלילי בדירוגי האשראי הצרכני? בעבר הייתם מסומנים למשך 7 שנים מרגע שקבלתם את ההפטר, כעת, כבר לאחר 3 שנים בלבד הרישום ימחק ויעלם!

הבנתם, נגמרו הימים שהייתם משלמים להוצאה לפועל ולא רואים תוצאה, נגמרו הימים שהייתם משלמים לאיחוד התיקים והחוב רק ממשיך לעלות!

אז אם אתם רוצים לפתוח דף חדש, אנחנו כאן בשבילכם. נייצג אתכם מול הנושים, נייצג אתכם בהוצאה לפועל, נייצג אתכם בבית המשפט, נדאג להחזר חודשי הוגן שתוכלו לעמוד בו בכבוד ונציע דרכים יצירתיות שיאפשרו לכם לשמור עליכם ועל הנכסים שלכם.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם