ביטול עיכוב יציאה מהארץ בהליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי

ביום בו אתם מחליטים להגיע עם עורך הדין שלכם אל בית המשפט, על מנת לקבל צו לשיקום כלכלי, מתחילה תקופה שונה ומאתגרת עד מאוד בחיים שלכם, אליה אתם נדרשים להסתגל במהירות שיא. מגוון רחב של הגבלות על חופש התנועה והפעילות מופעלות, תחת הסמכות של בית המפשט ובכללן גם קיימת האפשרות להגביל את היכולות של היחיד לצאת מן הארץ, כדי לסכל ניסיונות בריחה. ואולם, אם אתם יכולים להוכיח שיש סיבה מוצדקת, ניתן להסתייע בצוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', על מנת להגיש בקשת ביטול עיכוב יציאה מהארץ, לממונה על הליכי חדלות הפירעון במחוז בו מתנהל התיק שלכם.

צפו בסרטון

האם ניתן לבצע ביטול עיכוב יציאה מהארץ ליחיד בהליך חדלות פירעון?

על פי רוב, עצם הגשת הבקשה לביצוע ביטול עיכוב יציאה מהארץ, היא שנויה במחלוקת. לא קל לבית המשפט, במיוחד בתיקים גדולים ומשמעותיים, לאשר את הבקשות הללו. אפילו אם הסיבה היא מוצדקת, כמו למשל מצב רפואי מורכב או מצב משפחתי ייחודי. שכן יהיה קשה מאוד להביא אל הדין אדם אשר בוחר להסתתר במדינה זרה, ולא מעוניין שימצאו אותו. זו היא בעצם פרצה הקוראת לגנב, ויכולה להיות מפתה מאוד, ומכאן נובעת התנגדותו המשמעותית של בית המשפט. אבל, חשוב לציין כי אם אתם מצליחים להראות לבית המשפט כי אתם אחראיים, אשר עומדים לאורך כל ההליך בהתחייבויות ונכונים לעשות צעדים משמעותיים על מנת לתקן את הדרכים הרעות מן העבר, יהיה לכם קל יותר לדבר אל ליבו של בית המשפט. בליווי בקשה מפורטת וברורה, אותה ערך בשבילכם עורך הדין המלווה את התיק, ועל בסיס כלל החומרים בתיק שלכם, ניתן לנהל דיון ענייני בבקשה ולהגיע להסכמות ולהבנות בנוגע לבקשת ביטול עיכוב יציאה מהארץ במסגרת הליך חדלות הפירעון.

בתנאים של התיק שלכם – אתם יכולים לזכות להקלות והתאמות

כמו כל מהלך אחר אותו ביקשתם לבצע בתיק שלכם, גם כעת, בעת הגשת ביטול עיכוב יציאה מהארץ במסגרת הליך חדלות פירעון, אתם צריכים להוכיח לממונה על הליכי חדלות הפירעון מדוע עליו לתת בכם אתם אמונו. ואי אפשר לשכנע את הממונה, ללא הליווי והתמיכה המשפטית של עורכי דין מיומנים ומנוסים, הנמצאים אתכם מהיום הראשון של ההליך. כך שאתם רוצים להגיש את הבקשה, ביחד עם הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', שלהם כל הידע והניסיון הדרושים בתחום, כדי להצליח.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם