הסדר חובות

ניהול משק בית בחברה הישראלית, במיוחד בשני העשורים האחרונים, הפך להיות משימה מאתגרת במיוחד לאור יוקר המחיה ולאור רמת החיים הגבוהה שכולנו רוצים לחיות בה. הדבר הזה יוצר לחץ עצום על זוגות צעירים לקחת יותר ויותר הלוואות ולהוציא כספים גם אם אין להם יכולת לעמוד בהתחייבויות לאורך זמן. מה שהופך את תהליך החזרת הכספים לכמעט בלתי אפשרי. ולכן, אנחנו רואים עלייה משמעותית בכמות האנשים אשר פונים לקבל הסדר חובות בצורה כזו או אחרת, כדי לאפס את מצבם הכלכלי ולהשתקם לטובת השנים הבאות. יש לכך סיבות רבות, אבל מה שבאמת חשוב הוא לבצע את התהליך בעזרת ליווי מקצועי של עורכי דין מיומנים, אשר יכולים לדאוג אך ורק לאינטרסים שלכם. הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' ישמח לעזור לכם להתמודד עם האתגר מתוך ניסיון רב בתחום זה.

צפו בסרטון

בקשת הסדר חובות לנושים – כחלק מתהליך הבירור של תיק פשיטת רגל

חלק גדול מאוד מהמקרים שמגיעים לדיון בבית המשפט, הם מקרים של ישראלים אשר לא הצליחו לעמוד בתשלומים של מוצרי צריכה בסיסיים או תשלומים קבועים לחברות נותנות שירותים. כתוצאה מכך, הליך הוצאה לפועל החל להתקיים ובמקום לבצע הסדר חובות ברור ומאורגן בתיק, ההוצאה לפועל פשוט מבצעת עיקולים רנדומליים של חשבונות בנק ושל מוצרים פיזיים או נכסים של האדם. אבל אם אתם מתכננים נכון את תהליך החזר החוב שלכם, יש לכם אפשרות לשמור על איזון בין הצורך להחזיר את החוב לבין הדרישות והצרכים של המשפחה שלכם מבחינה כלכלית. ולכן חשוב מאוד להיאבק בעזרתו של עורך דין, על הזכות שלכם לקבל פריסה הוגנת של החובות בהתאם לרמת ההכנסה וליכולת הכלכלית שלכם בשלבים השונים של תהליך פשיטת הרגל. ככל שאתם עובדים עם עורך דין מיומן יותר, כך יש לו יותר יכולת להשפיע על המערכת ולעשות שימוש בכלים מקצועיים וחוקיים או תקנות חדישות יותר, על מנת לסייע לכם לעבור את התהליך בשלום.

ניהול משא ומתן על הפרטים הקטנים

היתרון הכי גדול של עורך דין הוא היכולת לבצע הסדר חובות על בסיס משא ומתן מתקדם עם בעלי החובות. אנשי הצוות המיומנים של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' יסייעו בתהליך המשא ומתן על בסיס שנים רבות של ניסיון, כך שאתם תצליחו לשמור על כל הזכויות שלכם ועדיין להחזיר את החובות בפריסה נוחה לאור המצב הכלכלי שלכם.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם