חדלות פירעון

הסטטיסטיקה העגומה של הכלכלה הישראלית, מראה כי כמעט כל משפחה ישראלית מצאה את עצמה בשלב כזה או אחר של החיים עם חובות גדולים מאוד לבנקים, לחברות האשראי או לגופים פרטיים שונים. זוהי סיטואציה מורכבת מאוד אשר מחייבת ניהול תקין ושוטף של הבעיה ולקיחת אחריות מיידית. אחרת אתם עלולים להידרדר במהירות למצב שבו החובות שלכם הולכים וגדלים, קשה יותר להחזיר את התשלומים ואתם צריכים לחשב מסלול מחדש. רגע לפני שאתם מגיעים למצב של חדלות פירעון שיק שווה לעצור ולפנות לעזרתו של עורך דין מיומן ומנוסה בתחום פשיטות הרגל. צוות משרד עורכי הדין אלקובי ושות' יסייע לכם לתכנן את הצעדים הבאים שלכם, על פי ניסיון רב שנים בתחום.

צפו בסרטון

המטרה של חדלות פירעון, היא לאפשר לכם עתיד טוב יותר

באופן עקרוני מבחינתם של ישראלים רבים המונח חדלות פירעון הוא מונח עם קונוטציה מאוד שלילית, ובצדק. המשמעות של חדלות פירעון, הוא חוסר היכולת הטוטאלי לבצע פעולות בחשבון הבנק, כמו למשל משיכה של כספים או תשלום בעזרת שיקיים, בשל חוסר יכולת לעמוד בתשלומים ולכסות את החובות. אבל, התמונה היא לא כל כך עגומה. אפשר להסתכל על תהליך פשיטת הרגל בתור נקודת היציאה שלכם לחיים חדשים בתנאים כלכליים הרבה יותר טובים. במידה ואתם לוקחים אחריות על המצב הכלכלי שלכם, ואתם עושים את הכל על מנת להחזיר את החובות לנושים ולאפס את החשבונות בבנקים, יש לכם הזדמנות יקרה מפז לזכות באמון של בית המשפט ולקבל הזדמנות אחת אחרונה לנהל את התא המשפחתי שלכם על בסיס הניסיון שצברתם בניהול חיים פיננסי נכונים יותר, במהלך שנות פשיטת הרגל.

צעד אחד לקראת חיים מאוזנים כלכלית

אחרי שקיבלתם בכל האתגרים קיבלתם את הכלים הנכונים ליציאה אל שיקום כלכלי ועשיתם את הצעדים הראשונים בדרך לחיים טובים יותר, אתם יכולים לטפל במשפחה שלכם, לנסות לשפר את מצבכם הכלכלי – וליצור עתיד הרבה יותר טוב. זוהי בדיוק המטרה של תהליך פשיטת רגל וההכרזה על חדלות פירעון, על פי הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין אמירם אלקובי ושות'. אנחנו רוצים לקחת אתכם למקום הכי טוב שאתם יכולים להיות בו מבחינה כלכלית, כדי לשפר את איכות החיים של משפחתכם. כך שתהליך העבודה כל כולו מבוסס על ניסיון מקצועי רב שנים ויכולות בתחום המשפט הפיננסי.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם