חוק חדלות פירעון

המצב שבו אדם או ארגון מצליחים לנהל את ענייניהם הכספיים, הכלכליים והפיננסים ואופן מקצועית לאורך זמן לא תמיד בא לידי ביטוי בכל בתי העסק או בתי האב של מדינת ישראל. בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר אנשים אשר מתמודדים עם רף גבוה מאוד של הוצאות, עד כדי מצב שבו קשה מאוד לעמוד בכל התשלומים. התוצאה היא אחת – מצב של חדלות פירעון אשר מקשה על ניהול חשבון בנק תקין. חוק חדלות פרעון מסייע לאנשים עם חובות משמעותיים, לפנות לעזרת בית המשפט ולקבל הזדמנות שנייה לניהול החיים שלהם בצורה בוגרת ואחראית. בעזרת אנשי הצוות המיומנים של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', ניתן לפנות לעזרת בית המשפט ולנצל את ההזדמנות על מנת לקבל צו לשיקום כלכלי ולהתחיל לטפל באמת בחשבון הבנק שלכם.

צפו בסרטון

חוק חדלות פירעון, נותן לכם הזדמנות שנייה אמיתית

למן הרגע שבו אתם מבינים שאין לכם באמת יכולת להוציא כספים מהחשבון או לבצע העברות, אתם נמצאים במצב חדש לגמרי שבו החשבון שלכם מנוהל על ידי גורמים חיצוניים ואין לכם עוד שליטה עליו. ולכן חשוב לפנות בהקדם לעזרתם של עורכי דין על מנת להבין מה המשמעות של חוק חדלות פירעון במקרה שלכם, ואיך אפשר להחזיר את הפעילות לחשבון הבנק שלכם ולנטרל את כל הסנקציות הכלכליות המופעלות כנגדכם. בין שמדובר על פתיחה בתהליך הוצאה לפועל ובין שמדובר על הגעה להסכם פריסת חובות ותשלומים אל מול בעלי החוב, אתם חייבים להתמודד עם כל דרישה, על מנת לטפל בבעיה. אין שום דבר שלא ניתן לפתור בעזרת דין ודברים, במיוחד כאשר אתם נעזרים עורך דין מיומן ומנוסה.

עורך דין יודע בדיוק מהן הנקודות עליהם חשוב להתעקש, ויכול לפעול בצורה מקצועית מיומנת למדי, על מנת להשיג את המטרות החשובות ביותר לכם בתוך הליך חדלות הפירעון. כך שהוא שומר על האינטרסים שלכם בכל מצב ובכל עת, ומבטיח שאתם תזכו להחזיר את החיים שלכם למסלולם במהירות האפשרית.

הדרך הכי טובה לחזור לחיים נורמטיביים

בשלב הזה, כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת להחזיר את החיים שלכם למסלולם הוא לפנות לעזרה את עורכי הדין המיומנים של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות'. אנו נסייע לכם להבין מהי מהות התיק ואיך ניתן לפתור כל בעיה או אתגר בדרך בצורה מקצועית, לאור ניסיון רב שנים בתחום עיסוק זה.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם