לשכות ההוצאה לפועל

במציאות שבה רבים מאוד מהישראלים לא מצליחים לסיים את החודש, בשל יוקר המחייה ההולך ומתעצם, אין פלא שאנחנו עם השרוי כל העת בחובות קשים מנשוא. בין שמדובר על חובות למערכת הבנקאית ובין שמדובר על חובות לגופים רגולטוריים כל שהם, אתם צריכים לעשות מאמצים כבירים על מנת לטפל בבעיה, ובהקדם האפשרי. יחד עם זאת, כמעט כל ישראלי בוגר מכיר את לשכות ההוצאה לפועל המקומיות ויודע לומר בדיוק מה הוא התפקיד המקצועי שלהן. ועל כן, ברגע שבו אתם מסתבכים שוב עם המערכת, חשוב לעצור הכול ולפנות לעזרתם של מומחים בתחום, כמו אנשי הצוות המיומן של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', שיכולים להעניק לכם עצה מקצועית המבוססת על ניסיון רב שנים.

צפו בסרטון

מה תפקידן של לשכות ההוצאה לפועל בתהליך חדלות פירעון?

כמעט בסימביוזה מלאה, פועלות לשכות ההוצאה לפועל עם בית המשפט על מנת להביא לכדי ביצוע את סיכומי הדיונים בנושאים כלכליים שונים. המטרה של ההוצאה לפועל, היא כמובן ליישם את החלטות בית המשפט ולאפשר לאדם פרטי, גוף מסחרי או ארגון ממשלתי לבצע גבייה מהירה ויעילה של כספים מכל אזרח חייב, אשר הגיע למעמד בית המשפט וקיבל צו המחייב אותו לשלם. גם במהלך הליך חדלות פירעון, אם אתם לא מצהירים או מיידעים את כלל הנושים שלכם על ההתרחשויות, עלולה להיווצר סיטואציה בה אתם תידרשו לשלם את הסדר החוב אך עדיין להיות תחת המעקב והפיקוח של לשכות ההוצאה לפועל, בשל חובות שלא הצלחתם להסדיר. כך שאם יש משימה אחת חשובה שאתם צריכים להשלים לאורך הדרך, מדובר על היכולת לנהל את ההליך בליוויו האישי של עורך דין מנוסה בתחום הכלכלי. לעורך הדין שלכם יש יכולת להגן עליכם בבית המשפט וליצור מצב בו אתם זוכים ליחס הראוי לכם, על אף האתגרים השונים המלווים אתכם בדרך.

האם אפשר להימנע מהוצאה לפועל?

ככל ואתם עובדים על פי כל הכללים ומנסים לבצע את תהליך חדלות הפירעון בדיוק על פי כל ההסכמות אליהן הגעתם בבית המשפט, סביר להניח שלא תפגשו את אנשי ההוצאה לפעול במהירות. אבל, גם אם תמצאו את עצמכם במצב שבו ההוצאה לפועל דופקת על הדלת, שיחת טלפון אחת מהירה לצוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי, ותוכלו לשנות לגמרי את התמונה, בצורה ניכרת לחיוב.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם