עו"ד הוצאה לפועל

לא משנה מה הסיבה שבגללה אתם מתמודדים עם כמות הולכת וגדלה של חובות לאנשים פרטיים, לגופים מקצועיים ואפילו לרשויות המדינה השונות, ברגע שבו אתם מגיעים למצב שאין לכם יכולת אמתית לעמוד בהסדר התשלומים ואתם נמצאים במצב כלכלי לא יציב בכלל, יש סכנה מהותית לחשבון הבנק שלכם. וכאשר אתם עוברים את רף הסכנה, החשבון שלכם עלול להיכנס במהירות למצב של חדלות פירעון מה שאומר שאין לכם יותר אפשרות להוציא כספים ואתם צריכים לפנות לעזרתו של עוד הוצאה לפועל, במהירות האפשרית. טלפון אחד אל אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות', ואתם יכולים לקבל את הייעוץ המשפטי הדרוש לכם לטובת ההליך אותו אתם נדרשים לבצע.

צפו בסרטון

תהליך משפטי הוגן – מבוסס על ליווי של עוד הוצאה לפועל

היכולת המקצועית של עורך דין לטפל בתיק הוצאה לפועל היא האלמנט הכי חשוב בהתקשרות שלכם איתו. עו"ד הוצאה לפועל בקיא בכל רזי החוק ולכל התקנות הקשורות בנושאים כמו עיקול חשבונות או גביית חובות שונים. כך שהוא יכול לבצע מספר פעולות מאוד מהותיות וקריטיות, כמו למשל עיכוב ביצוע או בקשות דחייה והתאמה של ניסיונות לעקל את הרכוש היקר שלכם, במסגרת תיקי ההוצאה לפועל. לכן, אם יש דבר אחד שאתם ממש רוצים לוודא, בשלב הראשון של פנייה להליך חדלות פירעון, הוא שעורך הדין שלכם יכול להתמודד עם כל בעיה או אתגר בתחום הוצאה לפועל. רק כך תהיה לכם את ההזדמנות האמיתית למצוא פתרונות הולמים תוך כדי תנועה ולצמצם בצורה משמעותית את ההשפעה של הליך חדלות הפירעון על חיי היומיום בבית שלכם. לכל אחד מגיעה את הזכות להליך הוגן, וגם אתם יכולים לשמור על הזכויות שלכם ולהבטיח שאתם מקבלים יחס שווה למרות המצב המורכב בו אתם נמצאים. תפקידו של עורך דין הוא להביא אתכם למצב שבו הזכויות שלכם נשמרות, אבל אתם גם מטפלים בחובות שלכם והאיזון יוצר הזדמנות חדשה בחיים שלכם.

אם אתם לא יודעים, תשאלו

במצב שבו יש לכם יותר שאלות מתשובות הדבר הכי חכם לעשות לפנות לעזרתו של איש מקצוע שיכול להתמודד עם כל אתגר בקלות. ולכן, אנחנו מעודדים אתכם לפנות לעזרת הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' עם כל שאלה או בעיה שיש לכם לאורך הדרך. אנו ננסה לסייע לכם ולהביא אתכם אל המצב הכי טוב שאפשר, במהירות האפשרית.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם