עורכי דין הוצאה לפועל

אם יש גוף אחד במדינת ישראל שרוב האוכלוסייה פשוט מעוניינת להתחמק מהמפגש איתו, מדובר על הוצאה לפועל. אנשי הוצאה לפועל, הם האנשים אשר אמונים על ביצוע הוראות של בית המשפט בכל מה שנוגע להליכי גביית חובות פרטיים וציבוריים. ולכן הם בדרך כלל אמונים על תהליכים מאוד רגישים ומאוד לא פשוטים, שיכולים להיות מלאים באמוציות. אנשי המקצוע הכי חשובים מבחינתכם, הם עורכי דין הוצאה לפועל אשר יכולים להקל ולו במעט על התהליך המורכב ולשמור על הזכויות שלכם לאורך כל הדרך. בין שמדובר על פניות לבית המשפט על מנת להתמודד עם אי סדרים בתוך ההליך ובין שמדובר על התנגדות אקטיבית לעצם קיומו של ההליך, עורך דין איתו אתם עובדים הוא האדם הכי חשוב מבחינתכם לאורך הדרך. צוות משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', ישמח לעזור לכם להתמודד עם אתגרי ההוצאה לפועל על בסיס ניסיון מקצועי רב שנים והיכרות עם המערכת הישראלית.

צפו בסרטון

ליווי של עורכי דין הוצאה לפעול, הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הגשת הבקשה

גם אם הסיבה שבגללה אתם מתמודדים עם אנשי ההוצאה לפועל היא חוב קטן במיוחד, לאחד מנותני השירות המרכזיים של הבית או העסק, עדיין יכול מאוד להיות שאתם תצטרכו להגיע עד לבית המשפט על מנת לתקן את הטעות ולהתמודד עם הבעיה. ולכן, ברגע שבו קיבלת את המכתב הראשון לפני ההוצאה לפועל, אתם חייבים להרים טלפון לעזרתם של עורכי דין הוצאה לפועל, ויפה שעה אחת קודם. במהירות ניתן לברר מה היא הסיבה שבגללה אתם נמצאים במצב הזה, להבין מה הוא גודל החוב ולתכנן את האסטרטגיה לפעולה לטווח הקצר והארוך. כך שאתם תדעו מה הן הפעולות הכי חשובות לביצוע, מבחינת דחיפות ומהירות הביצוע – ולא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם פסיביים בתוך ההליך המשפטי שלכם. בית המשפט מעריך מאוד אנשים אשר פועלים לטובת המטרות שלהם, וכך אתם יכולים להסביר איך הגעתם למצב הזה בקלות יחסית ואפילו לזכות באמונו של בית-המשפט.

עורך הדין שלכם – הוא המגדלור של תהליך הבירור בתיק

לכל שאלה או בעיה לאורך דרך, בתיקים בהם ההוצאה לפועל מעורבת, עורך דין שלכם הוא האדם אליו אתם רוצים לפנות, משום שהוא שומר על האינטרסים שלכם. ולכן, אתם יכולים להרגיש בנוח לפנות לעזרת אנשי הצוות ועורכי הדין של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', לכל שאלה בנושא הוצאה לפועל.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם