עיכוב הליכים

גם אם אתם מנהלים את החיים המקצועיים שלכם על הצד הטוב ביותר, במשך שנים ארוכות מאוד, למן הרגע בו מתגלה בעיה כלכלית ולו הקטנה ביותר, המצב כולו עלול להתדרדר במהירות עצומה ואתם צפויים להתמודד עם השלכות קשות במיוחד. ועל כן, כאשר מהלך העניינים הוא כל כך מהיר ולא צפוי, חובה עליכם לקחת את האחריות ולמצוא את האדם שיעזור לכם לבקש מבית המשפט עיכוב הליכים עד לבירור משפטי מקיף של כלל הנסיבות אשר הובילו אתכם להגיע לנקודה זו. על פי רוב, הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות' מצליח לסייע ללקוחותיו בקבלת עיכוב הליכים, וכך ניתן להבין מה היא מהות הטענה בצורה ברורה הרבה ביותר – ולנצל את היכולות האישיות של עורכי הדין, כדי לשפר את מצבכם.

צפו בסרטון

עם יש סיבה מוצדקת – ניתן להגיש בקשת עיכוב הליכים לבית המשפט

בין אם אתם מתמודדים עם חובות לגופים שונים, או בין אם אתם בעיצומו של הליך פשיטת רגל מורכב וקשה, ישנן כמה זכויות בסיסיות אותן מגיע לכם לשמר, במידה ואתם מרגישים שנעשה לכם עוול משפטי. אחת הזכויות הכי חשובות בתיקים כלכליים היא הזכות לבקש עיכוב הליכים, שמונע מהגורמים השונים לפעול כנגדכם בצורה שאינה הולמת את החלטות בית המשפט. הדרך הכי טובה להגיש בקשה לעיכוב הליכים היא בעצם להסביר לבית המשפט מה היא הסיבה שבגללה חיוני לברר את הצורך בהליך. למשל, אם אתם חייבים בכספים רבים ויש צו הוצאה לפועל עומד ותלוי כנגדכם, אתם צריכים להסביר לשופט מה הן הסיבות שבגינן אתם דורשים את עיכוב הביצוע של ההליך. החל מגבייה שאינה עומדת בתנאים וכלה בהחלטות שלא קיבלו את אישורו המלא של בית המשפט, כל סיבה יכולה להיות מוצדקת ובלבד שיש לכם את הדרך להוכיח את חפותכם.

בדקו את כל האפשרויות שלכם, בקפידה

הזכות העומדת לרשותכם, לבצע בירור משפטי נוסף על הליכים כלכליים מורכבים, היא זכות ייסוד ואתם רוצים לנצל אותה במקרה בו אתם לא מרגישים שנעשה איתכם צדק. לפיכך, ההחלטה הכי טובה שיש לעשות היא ההחלטה לפנות לעזרתם של אנשי משרד עורכי הדין עמירם אלקובי ושות', ויחד לברר את כלל פרטי המקרה לעומקם. בצורה יסודית ומתוך היכרות עם כל התקנות והחוקים בישראל, אנו נוכל לעזור לכם למצות את הדין. כך שכלל ההליך המשפטי שלכם יהיה הליך צודק ואתם תוכלו לחזור לחיים ברווחה הכלכלית המתאימה למשפחה שלכם.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם