חוק חדלות פירעון

הניהול של בית או בית עסק ברמה הכלכלית והפיננסית, הוא תהליך לא פשוט של ניסוי וטעיה, אותו אתם מנהלים לאורך כל החיים הבוגרים שלכם. וכמו כל תהליך, גם בתהליך הזה אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם אתגרים קשים ולא פשוטים בכלל. במהירות, אפשר להתדרדר לחובות משמעותיים בבנקים ולמצב שבו אין לכם יכולת לעמוד בהסדר התשלומים, לבעלי החוב השונים. לשם כן, המחוקק הישראלי השקיע זמן לחקיקת חוק חדלות פירעון, אשר מטרתו העיקרית היא להגדיר את תהליך פשיטת הרגל לבעלי העסקים והאנשים הפרטיים, אשר אינם מסוגלים לבצע החזר תשלומים תקין. בעזרת צוות משרד עמירם אלקובי ושות', תקבלו את כל הכלים על מנת להחזיר את המצב לקדמותו מבחינה כלכלית.

צפו בסרטון

מה הוא חוק חדלות פירעון והאם הוא מסייע לאדם הפושט את הרגל?

חוק חדלות פירעון הוא חוק אשר כל מטרתו היא להסדיר את מצבם המשפטי והאישי של אנשים אשר מתמודדים עם חובות בסדרי גודל עצומים. ברגע שאתם מגיעים למצב שבו אין לכם יכולת לבצע החזרי תשלומים לבנקים, לחברות האשראי ואפילו לנושים פרטיים, יש צורך לבצע הערכה מחודשת של מצב חשבונות הבנק שלכם ושל המצב הכלכלי שלכם, על מנת להבין מה הוא ההסדר הנכון ביותר למצב הכלכלי שלכם. כמובן שלא כל אדם יכול לבצע הסדרי חוב, ואתם צריכים לעמוד בכמה וכמה פרמטרים וקריטריונים חשובים, על מנת לפתוח את ההליך בבית המשפט, ולהכריז על עצמכם בתור פושטי רגל. רק כאשר יש את אישור בית המשפט לפתיחת תיק ולדיון על הסדר החוב, ניתן לפנות לנושים של החוב ולהגיע איתם להסדר הנכון ביותר לצרכים שלכם וליכולות הכלכליות שלכם ברגע זה. החוק מסייע לאדם אשר לא יכול לנהל את ענייניו הכלכליים בצורה תקינה עוד למצוא את האיזון שבין הצורך לשלם את החוב, לבין הצורך לחיות ברמת חיים סבירה גם לאור מצבו הכלכלי.

ליווי אישי הוא חלק חיוני בתהליך הבקשה

היתרון הכי גדול של חוק חדלות פירעון, והוא האפשרות להתחיל את הכל מהתחלה מבחינה פיננסית. אבל אתם לא יכולים לצאת לדרך לבדכם, כי מדובר על תהליך משפטי ארוך ומורכב. ובדיוק מסיבה זו אתם צריכים לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות' כבר בשלבים הראשונים לתהליך העבודה על התיק שלכם, כדי להבין מה הוא באמת המצב ואיך ניתן לשפר אותו.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם