כשחושבים על פשיטת רגל, סביר להניח שאתם לא חושבים על זה כהשקעה. עם זאת, זה בדיוק מה שזה.  עורך דין מנוסה לפשיטת רגל יכול לעזור לך להבין אם פשיטת רגל מתאימה לך, אך בינתיים, הנה כמה דרכים בהם פשיטת רגל יכולה להיות השקעה נהדרת, לא רק כלכלית, אלא גם לרווחתך:

  • פשיטת הרגל אינה מייצרת מס: אם אתה נמצא בחוב רציני וחושב על הסדר חובותיך בפחות ממה שאתה חייב, אולי תרצה לחשוב על כך מחדש. בכל פעם שתשלם חוב בפחות ממה שאתה חייב, הוא יפיק מיסים.חוקי המיסים דורשים שתשלם מיסים על כסף שאתה חייב אך לא שילמת. בפשיטת הרגל, לעומת זאת, אין את החובות הללו.
  • זה מקל על הלחץ:חשוב על כמה אתה לחוץ כשאתה לא מצליח לשלם את החשבונות שלך. שיחות התשלומים האלה יכולות להלחיץ במיוחד. לחץ הוא לא רק מטרד בלבד, הוא יכול להכריח אותך לקבל החלטות כלכליות לקויות ואף לגרום לבעיות בריאותיות. די בנזק הפיזי בכדי להפוך את הגשת פשיטת הרגל להשקעה גדולה בבריאותך.
  • האשראי שלך יתחיל להשתפר: אם תבחר בתוכנית פירעון או איחוד חובות, דירוג האשראי שלך לא יתחיל להשתפר עד שכל החוב יפרע. עם פשיטת רגל, ציון האשראי שלך יתחיל לחזור למסלול ברגעשתצא מפשיטת הרגל.
  • יכול לקחת לך שנים לשלם את כרטיס האשראי שלך:תלוי בסכום שאתה חייב בכרטיס האשראי שלך, ביצוע תשלומים מינימליים בכרטיס יכולים להגיע ל 20 עד 25 שנות חוב. אתה יכול להשתמש בריבית שאתה חוסך בפשיטת הרגל כדי לשלם עבור משהו אחר.
  • חוב יכול להשפיע לרעה על מערכות היחסים שלך:לא משנה אם אתם נשואים או רווקים, הלחץ שנגרם בגלל חוב מכריע יכול להפוך את מערכות היחסים למתוחות וקשות. פשיטת רגל יכולה ממש להציל את מערכות היחסים שלך ואפילו את הנישואין שלך.
  • התחל לחסוך לפרישה:אם אתה מוציא מאות או אלפי דולרים בכל חודש על תשלומים וריבית עבור החוב שלך, שקול כמה טוב היה לך להניח את הכסף בצד לפרישה שלך. אף אחד מאיתנו לא רוצה לעבוד לנצח, נכון?
  • יכול להיות שלא תעמוד בדרישות מאוחר יותר:אם אתה ממשיך להיאבק בניסיון לשלם את חובותיך, אתה יכול להסתכן בשינוי ההכנסה שלך או גורם אחר שיכול לגרום לכך שלא תצליח לעבור את מבחן האמצעים. אם אינך יכול לעבור את מבחן האמצעים, אתה מאבד את היכולת להגיש בקשה לפשיטת רגל.
 • זהו פתרון אמיתי:כמה זמן אתה נאבק בניהול החוב שלך? האם הצלחת בשיטה בה אתה מנסה? האם אתה חושב שזה יעזור בעתיד? אמנם פשיטת רגל אולי אינה האופציה שאתה מעדיף, אך זהו פתרון אמיתי שמבטיח לסדר את הקשיים הפיננסיים שלך.

צור קשר עוד היום עם עורך דין מנוסה לפשיטת רגל

אם אתם עומדים בפני חובות ולא מרגישים שיש לכם דרך לצאת, פנו למשרד עורכי דין לפשיטת רגל  היום ותנו לנו לעזור לכם להשתקם כלכלית. אנו יכולים לעזור לך להבין מהן האפשרויות המשפטיות שלך, כך שתוכל להשקיע בעתיד שלך בצורה מוצלחת.