ממעגל החובות והנושים לפרק חדש בחיים

/ממעגל החובות והנושים לפרק חדש בחיים
ממעגל החובות והנושים לפרק חדש בחיים2019-10-10T13:43:59+03:00

ממעגל החובות והנושים, לפרק חדש בחיים

איך חוזרים לשגרת חיים נורמלית כשהחובות עצומים, רשימה ארוכה של נושים חמושים בסוללות של עורכי דין, חשבונות הבנק מעוקלים וכשסוכני לשכת הוצאה לפועל דופקים בדלת לעקל לכם את כל המטלטלין?

בישראל – ציבור גדול של חייבים, שואלים את השאלה הזאת בכל בוקר כשהם פוקחים את העיניים ובכל לילה כשהם מניחים את ראשם על הכר.

במדינת ישראל – לחיות ללא אוברדראפט בתוספת מספר הלוואות ומקסום קו אשראי, נשמע כמו תקציר של סרט מדע בדיוני.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

לרוב- אנחנו מצליחים "לגלגל" את החובות שלנו ממסגרת למסגרת. כשזה כבר לא עובד, אנחנו עושים את אותו הדבר מהלוואה אחת לשנייה וכשהבנק כבר לא מאשר לקיחת הלוואה אנחנו פונים לחברת האשראי ומגלגלים את אותם החובות מכרטיס אשראי אחד למשנהו.

המון פעמים, אזרח מן המניין מוצא את עצמו, ביום אחד, כשכל הברזים נסגרים ומכאן..המדרון כלפי מטה, חלקלק ותלול מאד! את אותו הדבר אפשר לומר כלפי העסקים בארץ רק שפה, הסכומים יכולים להגיע לתקרות גבוהות אף יותר!

כשחייב מגיע למצב בו אינו יכול להחזיר את חובותיו, לרוב בן לילה, הוא מרגיש את זעמת רשויות האכיפה של מדינת ישראל. ברגע שהנושים פותחים בהליכי הוצל"פ – מכאן חייו של החייב פונים לסצנה מסרט אימה.

הרי לא די בכך שאין לחייב את היכולת להתקיים, בגלל הנסיבות הכלכליות שנקלע אליהם אלא שגם עכשיו, לשכת הוצל"פ מטילה עיקולים על חשבונות הבנק שלו, מעקלת לו את כל כלי הרכב שברשותו (במידה ויש) ואף שוללת ממנו אפשרות לחדש רישיון נהיגה.

בשלב זה – אם לחייב הייתה מעט רוח לחימה, עכשיו כבר אפשר לומר…" הקש ששבר את גב הגמל".

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

עו"ד לענייני פשיטת רגל

חשוב לציין שישנו אור בקצה המנהרה!

כיום כל חייב אשר מוצא עצמו עם חובות גדולים, יכול לפתוח בהליך פשיטת-רגל ואם הייצוג הנכון הוא יכול להסיר מעליו את כל החובות ולהתחיל דרך חיים חדשים.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

התהליך שפושט-הרגל עובר מפתיחת הליך פשיטת רגל ועד לצו הפטר יכול להסתיים ב-18 חודשים אבל בכדי לעשות זאת, צריך עזרה מקצועית!!! חשיבות עניין פשיטת הרגל חשובה מסיבות רבות, פרט להתחלה של פרק חדש בחיים ב-18 חודשים והן דבר ראשון, "ניהול חיים נורמטיבי"!

מרגע פתיחת הליך פשיטת רגל – עו"ד המייצג מגיש בקשה לעיכוב הליכים ומכאן ואילך, החייב יכול לנהל חיים רגילים, עד לתום הליכים.

הרפורמה בפשיטת הרגל שנכנסה לתוקף ב-2013 וכיום חייב יכול להתחיל דרך חדשה בחיים בתוך שנה וחצי.

קודם כל- החייב פותח בהליך פשיטת רגל.
לאחר מכן- הוא עובר תהליך של כינוס נכסים ונקבע לו תשלום חודשי, לשלם בכל חודש בחודשו.
ולבסוף- צו ההפטר בו החייב מקבל מסיר מעליו את כל החובות ומתחיל פרק חדש בחייו.

לפרטים נוספים לחצו כאן>>

עמירם אלקובי
לפרטים נוספים
0/5 (0 Reviews)
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח הודעה
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם