גם אם הקורונה פגעה בכם, אתם לא לבד

 

עסקים רבים וכן אנשים פרטיים, הושפעו משמעותית מהקורונה בפן הכלכלי. גם עם התנהלות נכונה לאורך זמן וניהול נכון, עסקים אשר הפסיקו לעבוד וההכנסות הפסיקו לחלוטין, כאשר במקביל ההוצאות המשיכו להצטבר, באופן טבעי, הושפעו ונכנסו לקשיים פיננסיים ולחובות, מהם יתקשו לצאת.

 

ההוצאה לפועל לא הולכת לשום מקום

בזמן משבר הקורונה (שעוד לא באמת נגמר), הוקפאו הליכי הוצאה לפועל ותביעות בגין חובות. ההקפאה קיבלנו, לא גרמה לחובות להיעלם, אלא רק לתפוח ועכשיו, כאשר פתחו שוב את אפשרות התביעות באמצעות הוצאה לפועל, עסקים רבים ואנשים פרטיים התחילו לקבל תביעות ופניות מהוצאה לפועל, על חובות שיש להם ומצב זה, הכניס את החייבים לבעיה רצינית ולקושי משמעותי להמשיך ולנהל את העסק שלהם ולנהל את החיים האישיים שלהם. כאשר הפחד הגדול ביותר של החייבים, הוא פשיטת רגל. ברור לכל מי שמכיר מעט את התחום, שלפשיטת רגל יש השפעות ארוכות טווח בצורת מגבלות בנקאיות וחוסן כלכלי, אשר יכול להצר את צעדיהם העתידיים ולכן, חייבים רבים בוחרים לפנות אל מקורות הלוואה לא רשמיים ואף ללוות תוך כדי סיכון משמעותי, בשוק האפור.

בחירה זו, היא פתרון שלא פותר באמת את שורש הבעיה, אלא רק מסיט את הבעיה למקום אחר, בעייתי וכזה שיכול לסבך אתכם לאורך זמן.

 

הופכים את בעיית ריבוי הנושים, לבעיה אחת אחודה ומטופלת

אחת הבעיות המשמעותיות כאשר מתרחשת קריסה כלכלית, היא ריבוי הנושים. כפי שרואים בכתבה, כאשר ישנם חובות למספר רב של נושים, ספקים והלוואות שונות. קשה מאוד להחזיק את הראש מעל המים ולהעביר כספים מיד ליד, כדי לספק את כולם ולשרוד עוד יום.

עמירם אלקובי הוא עורך דין איכותי ומנוסה המתמחה בתחום, יודע לקחת את החובות שלכם, לאחד אותם לכדי חוב אחד מאוגד ולמצוא הסדרי תשלום שיאפשרו לכם להמשיך לחיות בצורה מכובדת ולצמצם את החוב שלכם לאורך זמן, עד ליציאה מוחלטת מהקושי ושיקום כלכלי אמיתי.

 

לוקחים את ניהול המצב הכלכלי, לידיים שלכם

רגע לפני שפונים למקורות הלוואה חוץ בנקאיים, שניה לפני שמתייאשים מהמצב ומגיעים לפשיטת רגל או לקריסה כלכלית, השקיעו ותנו הזדמנות לייעוץ איכותי עם עורך דין מתמחה בתחום, תוכלו לקבל כיוון לתוכנית פעולה שתוציא אתכם באמת, לחופש כלכלי ולשקט נפשי.

לכתבה שנושא פגיעות הקורונה