5 טיפים לבחירת עו"ד פשיטות רגל

/, עורך דין פשיטת רגל/5 טיפים לבחירת עו"ד פשיטות רגל

5 טיפים לבחירת עו"ד פשיטות רגל

עו"ד פשיטות רגל דברים שחשוב לדעת

עם כל משרדי עו"ד לענייני פשיטת רגל בישראל איך תדעו איזה משרד הוא הטוב בשבילכם? אתם לא תרצו לשכור את שירותיו של העו"ד הלא נכון. העו"ד הלא נכון יכול לעלות לכם בסירוב בקשת לאישור פשיטת הרגל שאתם כל כך זקוקים לו. תצטרכו לעשות שיעורי בית לפני שאתה חותמים על החוזה.

הנה 5 טיפים לבחירת עו"ד לענייני פשיטת רגל

  1. תמצאו עו"ד פשיטות רגל. הכוונה היא שאתם צריכים לחפש עו"ד שמתמחה בפשיטות רגל ומקרים דומים. הרבה משרדי עו"ד העוסקים בפציעות אישיות, פיצויים ממקום העבודה ועוד מטפלים גם הם במקרי פשיטת רגל. קשה להיות מומחה בהרבה תחומים במיוחד שחוקי פשיטת הרגל מתחדשים מידי שנה. לכן מומלץ להימנע ממשרדים שמתעסקים בהרבה תחומי התמחות ולחפש כאלה שענייני פשיטת רגל הוא עיקר התמחותם. בדקו כמה תיקי פשיטת רגל המשרד הגיש וכאשר אתם קובעים את פגישת הייעוץ ללא עלות שלכם, וודאו שהפגישה תיערך עם העו"ד ולא עם מחלקת המכירות או עם העוזר המשפטי. וודאו שהמשרד הוא בעל רישיון לעסוק בתיקי פשיטת רגל.
  2. משרדי עו"ד קטנים לענייני פשיטת רגל הם יותר בטוחים. לא שמשרדים גדולים אינם יודעים לטפל בצורה טובה בתיקי פשיטת רגל, אבל רבים מהם מטפלים בתיקי פשיטת רגל על מנת לסגור את התיק במהירות. השיטה המכוערת ונקראת "מפעל לפשיטת רגל" המשרד מגיש הרבה תיקי פשיטת רגל בעמלות נמוכות, והתיק שלכם יקבל יחס מועט אם בכלל. אחת הבעיות הגדולות היא שכל תיקי פשיטת הרגל מקבלות יחס זהה, בשעה שהתיק שלכם ייחודי וצריך לקבל יחס בהתאם. כל עו"ד שמתמחה בפשיטות רגל יגיד לכם שכל תיק הוא ייחודי ולכן צריך לתת לו את היחס המתאים. בנוסף, רוב התיקים ב"מפעלי פשיטת רגל" בטופלים על ידי צוות עובדים ללא תואר במשפטים. תוודאו שבתיק שלכם מתעסק עו"ד פשיטת רגל מקצועי.
  3. תכירו את כל החיובים. תבררו את עלות הליך פשיטת הרגל שלכם מראש. ישנם משרדים שיפתו אתכם במחירים נמוכים. אנחנו יודעים שאתם בהליך פשיטת רגל ומבינים את הלחץ הכלכלי שאתם נתונים בו והצורך שלכם בלחסוך כסף. הבעיה היא החיובים השוליים, המחיר שמוצע הוא לא המחיר הסופי. כאשר מקבלים את החשבון הסופי המחיר יכול להיות יותר גבוה ממשרדים אחרים. בנוסף, תבררו אילו שירותים אתם מקבלים, ישנם עו"ד שאפילו לא מגיעים למשפט עצמו.
  4. תמצאו התאמה. תשאלו שאלות מתאימות בפגישת ייעוץ שלכם ותחליטו אם העו"ד הזה מתאים לכם. האם אתם סומכים עליו? האם הוא ענה על כל השאלות שלכם? הפגישה שלכם הייתה זריזה? האם העו"ד לקח את הזמן והסביר לכם בצורה מפורטת על כל ההליך? פשיטת רגל יכולה להיות תקופה קשה לכם ולמשפחתכם. אתם צריכים לבטוח בעו"ד שלכם , תסמכו על התחושה שלכם.
  5. אל תמתינו. ברגע שאתם מרגישים שאתם נכנסים למצוקה כלכלית תתחילו לחפש אחר עו"ד לענייני פשיטת רגל, אל תתרפקו ואל תקחו הלוואות כדי לחסות את החובות שלכם. עדיף להגיש בקשה לפשיטת רגל וזה יעצור את כל שיחות הטלפון, המכתבים והלחץ, זהו ניצחון לכל הצדדים. אתם תקבלו התחלה חדשה והנושים יקבלו פטור ממס.

בעמירם אלקובי 90%  מהתיקים שלנו קשורים בענייני לווים ונושים. יש לנו משרדים בפריסה ארצית . אתם יכולים להיות בטוחים שלא נפתיע אתכם בחיובים נסתרים. אנחנו מציעים פגישת ייעוץ ללא עלות. התקשרו, ודברו עם אחד מעו"ד שלנו או דרך האתר שלנו.

0/5 (0 Reviews)
By |2019-11-06T15:29:12+02:00נובמבר 6th, 2019|
לחצו לשיחת ייעוץ חינם
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
השאירו פרטים
close slider
השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם