על המשרד

משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות', הינו משרד המונה 4 סניפים, חיפה, תל אביב, ירושלים ובאר שבע. משרדנו עוסק בהפטר מחובות לפי חוק חדלות פירעון החדש, בביטול הגבלות ועיקולים, בניהול הסדרי חוב ובייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל.

בנוסף, למשרדנו מחלקות נוספות העוסקות בדיני צרכנות ובהענקת ליווי משפטי שוטף לעסקים גדולים וקטנים. משרדנו משרת מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים ועד לעסקים וארגונים גדולים.

משרדנו מונה עורכי דין וצוות עובדים בעלי ניסיון וידע רב מתחום חדלות הפירעון והדין הצרכני הן במישור הפרטי והן במישור העסקי השוטף. מחלקות משרדנו מורכבות מצוותים יעילים, אקטיביים וערניים, המלווים את לקוחותינו לאורך כל ההליך, בכל סוגיה משפטית העשויה להטריד את מנוחתם של לקוחותינו.

logoמלבד הידע המשפטי הרחב, מאופיין משרדנו על עקרונות של מסירות, מחויבות, זמינות ומקצועיות אותן אנו מחויבים לספק בכל רגע נתון לכל אחד ואחד מלקוחותינו. למשרדנו מערכות מחשוב מתקדמות, המאפשרות קיצור משך ההליכים, סנכרון למערכות בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפעול, כאשר בכל מחלקות המשרד ניתן מענה אנושי של עורך הדין עצמו המטפל בתיק.

מחלקות

מחלקות פשיטת הרגל וההוצאה לפועל – מתמחות במתן ייצוג מקיף ומלא, במסגרתו בוחנים את מצבו הכלכלי של הלקוח וכן את מסלול ההפטר המהיר והמתאים ביותר ללקוח (הפטר בפשיטת רגל, לפי הרפורמה החדשה של כונס הנכסים הרשמי או הפטר בהוצאה לפועל, לפי תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל – וחשוב לציין בקשות למתן הפטר בהוצאה לפועל ניתן להגיש עד ליום 05.09.2018 בלבד).

צוות משרדנו בונה עבור לקוחותינו אסטרטגיה משפטית, במסגרתה מקבל הלקוח ייעוץ ראשוני ומיידי להפטר חובותיו, כך שבהליך מהיר של כ – 24 שעות מרגע תחילת הטיפול המשפטי, מוגשת בקשה לבית המשפט או לשכת ההוצאה לפועל, לעיכוב ההליכים התלויים כנגד הלקוח, דבר המאפשר פתיחת דף חדש ויציאה לדרך חדשה בחיי הלקוח.

מחלקות פשיטות הרגל וההוצאה לפועל מעניקות פתרון של ממש למתקשים בהחזר החובות ואף מתוות מסלולים ליציאה ממשבר כלכלי פרטי או עסקי (גם לבעלי דירות מגורים), דבר המאפשר מתן הפטר מהיר הנשען על עקרונות הרפורמה החדשה בהליכי פשיטת הרגל או על עקרונות הוראת השעה שנקבעה לפי תיקון מס' 47 לחוק ההוצאה לפועל.

במסגרת השירות המשפטי והליווי הכולל אותו מקבלים לקוחותינו, אנו מעניקים ייצוג  משפטי בדיונים השונים ובאספות הנושים, תוך ביצוע מגוון פעולות הנחוצות להפטר מהחובות, ביטול העיקולים וההגבלות הרובצים על כתפיהם של לקוחותינו.

כמו כן, למחלקות אלה ניסיון בהגשת הסדרי חוב וייצוג חייבים באספות נושים, וזאת עוד בטרם ניתן צו הכינוס (לפי סעיף 19א' לפקודת פשיטת הרגל), לאחר שניתן צו הכינוס (לפי סעיף 33 לפקודת פשיטת הרגל),  ואף אף לאחר שהחייב הוכרז כפושט רגל (לפי סעיף 52 לפקודת פשיטת הרגל). מחלקות אלה מתמחות בניהול משא ומתן עם מגוון נושים, כגון: בנקים, רשויות ממשלתיות, עיריות, תאגידים, חברות סלולר ספקים שונים וכד'.

משרדנו פועל עבור לקוחותינו בהגשת בקשות שונות אשר יש בהן כדי להקל מידית על לקוחותינו, כגון: בקשה לעיכוב הליכים תוך 24 שעות, בקשה לביטול עיקול משכורת, בקשה לביטול עיקול חשבון בנק, בקשה לביטול הגבלה על רישיון הנהיגה, בקשה לביטול זמני של צו עיכוב היציאה מן הארץ (כשעולה הצורך), בקשה להפעלת עוסק מורשה בזמן הליך פשיטת הרגל, בקשה למתן הוראה לפתיחת חשבון בנק, בקשה לקבלת כרטיס אשראי מסוג דביט/דיירקט (גם לחייבים מוגבלים).

צוות המשרד יעניק ליווי צמוד בהכנת הדוחות החודשיים ויסייע באיסוף המסמכים מהוצל"פ, ביטוח לאומי, משרדי ממשלה, מיסוי מקרקעין, משרד הפנים, חברות הביטוח וכד' והכל על מנת לגבש תכנית הבראה כלכלית ומתן הגנה לחייב אל מול נושיו.

לקוחות משרדנו נהנים מיעילות, זריזות ומקצועיות של צוות המשרד והכל על מנת לקצר משמעותית את משך הזמן לקבלת הפטר מהיר והיציאה לדרך חדשה בחיי החייב.

מחלקת צרכנות – מתמחה במתן מענה משפטי בשאלות של עוולות צרכניות, עוגמת נפש, הטעיה צרכנית, פרסום שגוי, הפסדים, הפרה, ירידת ערך, פיצויים, זיכויים, החזר כספי, הצגת מצג שווא, חוסר תום לב, הפרת חובת הגילוי, דרישה להטלת עיצום כספי, קנסות, אחריות, ביטול עסקה, הזמנות טלפוניות או אינטרנטיות.

מחלקת ליווי משפטי שוטף לעסקים – מעניקה טיפול חודשי שוטף לעסקים גדולים וקטנים, עוד משלב הקמת העסק והחוזים הכרוכים בהקמתו, בחובותיהם וזכויותיהם של העובד והמעביד, הסכמי העבודה, קניינו הרוחני של העסק (כגון: שמות מסחר, שמות עסקים, זכויות יוצרים ומוניטין), ניהול מו"מ עם עובדים, עם לקוחות, עם ספקים או עם כל גוף הבא באינטראקציה עם העסק.

עורכי הדין וצוות המשרד אמונים על יצירת החוזים וההסכמים הכרוכים בניהולו השוטף של העסק, התנהלותו אל מול רשויות המדינה והגופים הפיננסים (בנקים, חב' הביטוח, ספקים, לקוחות וכו'), כאשר כל אחד משירותים אלה, ניתנים באופן שוטף ומידי, תוך שמירה על זכויותיו הפיננסיות של העסק, לרבות הסיוע המשפטי הדרוש בגביית החובות וייתר השירותים המקנים לבעלי העסקים ביטחון משפטי שוטף וחופש פעולה קבוע המאפשר חיסכון בעלויות והקצאת משאבים אחרים הנחוצים לפיתוחו התמידי של העסק.

ממליצים עלינו

המלצה
המלצה
המלצה
המלצה
המלצה
עורך דין פשיטת רגל
עורך דין פשיטת רגל
המלצה
המלצה

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם