ייעוץ, סיוע וטיפול משפטי

במהלך העסקים הרגילים, מתעוררות כל מיני בעיות משפטיות המצריכות ייעוץ, סיוע וטיפול של עו"ד. במקום שבעלי העסקים ימצאו עצמם מוטרדים בנושאים משפטיים שאין להם ידע בהם, משרדנו מתאים להם את מסלול הסיוע המשפטי הדרוש בדיוק לצרכיהם.

בעל עסק המבקש להתמקד בקידום ופיתוח עסקיו, חייב לקבל סיוע וליווי משפטי עוד משלב החוזים הכרוכים בהקמת העסק, ההסכמים בינו לבין עובדיו, קניינו הרוחני של העסק, שמו המסחרי, המוניטין שלו, ניהול מו"מ עם גופים/מוסדות/ארגונים/עובדים/לקוחות/ספקים הבאים באינטראקציה עם העסק.

מחלקת הייעוץ

מחלקת הייעוץ המשפטי העסקי המצויה במשרדנו אמונה על יצירת החוזים וההסכמים הכרוכים בניהולו השוטף של העסק, לרבות התנהלותו מול רשויות המדינה והגופים הפיננסים (בנקים, חב' הביטוח, ספקים, לקוחות וכו'), כאשר כל אחד משירותים אלה, ניתנים באופן שוטף ומידי, תוך שמירה על זכויותיו הפיננסיות של העסק.

במסגרת הטיפול המשפטי השוטף, פועלת מחלקת הייעוץ המשפטי העסקי בגביית חובות של לקוחותינו, דבר המקנה לבעלי העסקים ביטחון משפטי, שקט נפשי וחופש פעולה קבוע המונע  הוצאות עתידיות מיותרות, המאפשר הקצאת משאביו האחרים של העסק – לפיתוחו השוטף.

למידע נוסף השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם